duonos ar pyrago kepinys

duonos ar pyrago kepinys
duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio. atitikmenys: angl. bakery product vok. Backware, f rus. хлебобулочное изделие pranc. produit de boulangerie-pâtisserie, m ryšiai: siauresnis terminassmulkusis duonos ar pyrago kepinys siauresnis terminasforminis duonos ar pyrago kepinys siauresnis terminaspadinis duonos ar pyrago kepinys susijęs terminasgreitai užšaldytas duonos ar pyrago kepinys susijęs terminasneatitiktinis duonos ar pyrago kepinys susijęs terminasgrūdų produktai susijęs terminasduonos ar pyrago kepinio pusgaminis šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymo „Dėl Duonos ir pyrago kepinių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento ir Miltinės konditerijos gaminių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно сделать НИР?

Look at other dictionaries:

  • smulkusis duonos ar pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinys, kurio masė ne didesnė kaip 250 g. atitikmenys: angl. fine bakery product vok. Feinbackware, f; kleine Backware, f; kleine Konditoreiware, f; Kleingebäck… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • forminis duonos ar pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Formoje keptas duonos ar pyrago kepinys. atitikmenys: angl. shaped bakery product vok. Kastenbackware, f; Kastenbrot, n rus. формовое хлебобулочное изделие; формовое булочное… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • padinis duonos ar pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Specialaus vežimėlio lentynoje, ant kepimo skardos arba tiesiog ant krosnies pado keptas duonos ar pyrago kepinys. atitikmenys: angl. bakestone bakery product vok. freigeschobene… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • greitai užšaldytas duonos ar pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Greitojo šaldymo būdu užšaldytas duonos ar pyrago kepinys, kuris realizuojamas –18 °C ar žemesnės temperatūros ir kurį prieš vartojant būtina atšildyti. atitikmenys: angl. quickly …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • neatitiktinis duonos ar pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinys, atitinkantis maisto saugos reikalavimus, tačiau neatitinkantis tam tikros rūšies kepinio norminių rodiklių. atitikmenys: angl. noncomforming bakery… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • duonos ar pyrago puskepinis — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinys, kuris kepamas dviem etapais ir pateikiamas realizuoti po pirmojo etapo. Per pirmąjį etapą duonos ar pyrago kepinio ruošinys termiškai apdorojamas tol,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • duonos ar pyrago kepinio pusgaminis — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Plikinys, raugas, įmaišas, maišinys, tešla, kepinio ruošinys, apdailos pusgaminis, įdaras ar kita technologiškai apdorota žaliava, naudojama duonos ar pyrago kepiniams kepti.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Kepinys iš mielėmis kildintos tešlos, kuriai ruošti dažniausiai naudojama daugiau cukraus, riebalų ir kitų papildomų žaliavų nei duonai. atitikmenys: angl. bakery product vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • keptas duonos ar pyrago pusgaminis — statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinio pusgaminis, ruošiamas kepant ar kitaip termiškai apdorojant tešlą. Pusgaminis pertepamas arba užpildomas įvairiais įdarais, jo paviršius dailinamas ir puošiamas …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • rupus speltų kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Kepinys iš rupių speltų produktų tešlos. pavyzdys( iai) Rupi speltų duona, rupus speltų batonas, rupi speltų bandelė, rupus speltų džiūvėsis, rupi speltų lazdelė, rupus speltų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”